#eenjaar #honderdste
Gisteren is het een jaar geleden dat ik begon met Natasja’s Lifestyle op Facebook, mijn 100e bericht was deze week Failliet! En vandaag mijn 25e Lazy Sunday alweer….
En wat voor Lazy Sunday!! Vandaag een discotopper uit de jaren ’80, zoals ik al eerder schreef, ik ben een jaren ’80 meisje, ik hield van de kleding, het haar, die grote fluoriserende oorbellen in mijn oren, de haarbandjes in mijn haar, lekker getoupeerd, en dan een nep Ray Ban Wayfarer op mijn neus. Nu heb ik al 10 jaar een echte Ray Ban Wayfarer. Het zit heerlijk, blijft goed, en tijdloos, oke, dat vind ik, een ander denkt misschien, komt zij uit de jaren ’80 van de vorige eeuw gekropen of zo. Nou ja ze denken maar.
Terug naar de muziek. In de jaren ’80 ging je naar de disco, en Alexander O’ Neal was de discostamper van die tijd, toch? Mijn Broer draaide deze altijd op zijn kamer. Ik zijn bijna 4 jaar jongere zus, vond de plaat (maxi singel) geweldig. En als mijn broer er niet was, dan pakte ik stiekem uit zijn kamer deze plaat. de 12″inch he? O wat kon ik van deze plaat genieten. En oh wat had ik daar graag in die disco op deze plaat staan dansen. Maar mijn moeder is nog al een zorgelijk type, en vond mij heel lang te jong om uit te gaan. Oké, ik ben een paar keer met Suzan (Morgaine) en nog wat vriendinnen, naar een disco in Naarden geweest, maar dan werden we gebracht om 21:00 uur en werden we om 00:00 uur weer teruggebracht. Net als alles weer begon. Vaak ben ik er niet geweest. En meestal hadden de meiden leuke dingen meegemaakt, als ik er niet bij was. Toen ik 18 jaar was, ging ik ook weleens uit, maar ook niet vaak… Uiteindelijk heb ik het op mijn 26e jaar goed gemaakt, net vrijgezel en flink uit mijn dak gegaan..een leuke, spannende en gezellige tijd.
Geniet van Saturday Love van Charelle en Alexander O’ Neal!
#jaren80 #discotheek #naarden#Nardinc #Charelle #Alexanderoneal #muziek #jong #genieten
Goede zondag morgen lieve Natasja, het begin van een Lazy Sunday die beslist ook weer naar mijn smaak is!
Eerst even dit: toen ik de link in jouw reactie bij mij opende, kreeg is dit te zien:
Je verbinding is niet privé
Aanvallers proberen mogelijk je gegevens van http://www.natasjaslifestyle.wordpress.com te stelen (bijvoorbeeld wachtwoorden, berichten of creditcarddetails). NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID.
Raar hé? Na wat omwegen kwam ik hier toch gelukkig weer terecht.
Bedankt voor je lieve wensen meid en ga er weer voor hé vandaag!
LikeGeliked door 1 persoon
Echt heel raar ik weet ook niet hoe het kan.
LikeLike
Goede morgen lieve Natasja. Vandaag geen foutmelding bij het openen van je blog, en hopelijk herhaalde het zich ook niet op het mijne. Misschien was het een poging van een hacker? Hoe dan ook het is precies voorbij en daar ben ik blij om!
OT: je zoons hebben precies hetzelfde gevoel als mijn Lefla bij het zien van die tankjes, goed dat zij het beseffen : oorlogen zijn gruwelijk en stoppen helaas maar niet…
LikeGeliked door 1 persoon
Die kleding!!! Wat waren die toch erg eigenlijk in de jaren tachtig!
LikeGeliked door 1 persoon
hahahahahaha oh ja de Nardinc tijd, toch jammer dat je niet elke week erbij was inderdaad, was zo gezellig, en klein ook, en ik bedoel, we werden gehaald…. wat een luxe was dat bij toerbeurt, ene week mijn moeder, andere week… bla… lekker nummer die ik eigenlijk alweer vergeten was.
X
LikeGeliked door 1 persoon
Owh wat erg… Het was wel een mooie muziektijd vond ik zelf. De muziek ging echt een andere richting op en is bepalend geweest voor heel veel dingen.
Love As Always
Di Mario
LikeGeliked door 1 persoon
Hahaha heerlijk nummer toch? 😉
LikeLike
Ik moet het nummer even direct via YouTube afspelen want hier doet ie het niet. De Ray Ban Wayfarer is en blijft een super coole zonnebril. Ik ben in ’83 geboren maar ik vind het super leuk om hier die jaren ’80 af te spelen.
Congrats je blogt een jaar! Keep up the good work!
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel!!
LikeLike
proficiat met je blogverjaardag, natasja!
ga nog maar héél lang door met je blogjes vol plezante verhalen! ;-))
én muziek, natuurlijk! :-))
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel!!
LikeLike
Een (late) felicitatie met je blogverjaardag! Woehoe :)! De muziek en pakjes zijn een beetje van voor mijn tijd maar wel super grappig om naar te kijken!
LikeGeliked door 1 persoon
Haha dank je wel!!! Het is altijd leuk om verschillende muziek soorten te leren kennen he?? Ik zag er niet zo uit hoor in die tijd 😂😂😂
LikeLike
gelukwensjes met de verjaardag van je blog en op naar de volgende verjaardag
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel!!!
LikeLike
Haha wat leuk! Zo tof om die terugblikken te zien en te lezen. Wat een andere tijd was dat!
LikeGeliked door 1 persoon